Zawieszenie do broni Miwo Praszka PNB 6 Zobacz większe

Zawieszenie do broni Miwo Praszka PNB 6

00000477


Nowy produkt

Miwo Praszka

Pas nośny broni PNB-6 przeznaczony jest do transportu i przenoszenia broni. Dzięki swej konstrukcji może służyć jako pas jedno, dwu lub trzy punktowy.

Więcej szczegółów

45 PLN brutto

Brak wybranego produktu

name

Cechy produktu

KolorOlive drab

Więcej informacji

Pas nośny broni PNB-6 przeznaczony jest do transportu i przenoszenia broni. Dzięki swej konstrukcji może służyć jako pas jedno, dwu lub trzy punktowy. Konstrukcja oparta jest na sprawdzonym wzorze z małymi ulepszeniami polegającymi na tym że:
- część pasa, która zazwyczaj spoczywa na ramieniu i plecach użytkownika wykonana jest z szerszej taśmy. Dzięki temu zwiększa się komfort przenoszenia broni, wąska taśma szybciej wywoływała efekt wżynania się w ciało użytkownika. Natomiast, gdy pas był w całości wykonany z szerszej taśmy, występowały utrudnienia w dostępie do przełączników broni
- w części pasa, która łączy się z przednim strzemieniem (oczkiem) broni zastosowano zespół ramki i niewielkiego karabińczyka. Rozwiązanie to zapewnia wygodne i szybkie dołączanie pasa do przednich strzemion (w postaci oczek) broni z jakimi możemy się spotkać na rynku. Rozwiązanie to przewyższa również pomysł, jakim jest stosowanie w tym miejscu sznurka. Można z takim rozwiązaniem spotkać się na rynku, jego negatywną stroną jest to, że zazwyczaj przetapia się on o rozgrzaną lufę.
- w zestaw pasa PNB-6 wchodzą też dwa elementy mocujące pas do kolby. Jednym jest taśma umożliwiająca mocowanie pasa do karabinków, posiadających kolbę stałą (drewnianą) lub składaną bez strzemienia umożliwiającego swobodne przesuwanie się taśmy głównej pasa. Drugim elementem jest taśma tworząca punkt mocowania na kolbach teleskopowych (system identyczny z kolbami karabinków M-4).
   PNB-6 posiada szeroki zakres regulacji i dostosowywania swej długości do potrzeb indywidualnych użytkownika dzięki trzem punktom regulacji.
   Pas PNB-6 łączy w sobie dotychczasowe sprawdzone rozwiązania jak i eliminuje wady z jakimi borykał się użytkownik podczas użytkowania podobnych pasów nośnych broni.

 • Opinie
 • Napisz opinię

  Zawieszenie do broni Miwo Praszka PNB 6

  Zawieszenie do broni Miwo Praszka PNB 6

  Pas nośny broni PNB-6 przeznaczony jest do transportu i przenoszenia broni. Dzięki swej konstrukcji może służyć jako pas jedno, dwu lub trzy punktowy.

  20 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Szczegóły

   Śledź nas na Facebooku