Plecak ACM Snajperski PG 40l

00007559

Nowy produkt

Duży i pojemny plecak wykonany z wytrzymałego nylonu 600d. Posiada dwie główne komory i pięć kieszeni. Pierwsza przylegająca do pleców ma kształt umożliwiający zmieszczenie w niej karabinu przy czym jej objętość może być regulowana - dopasuje się zarówno do mp5 jak i do karabinu snajperskiego o długości 120cm. Zapinana na rzep.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 200 PLN

200 PLN brutto

Opis

KolorPencott GreenZone
Pojemność30 - 40 L

Więcej informacji

Duży i pojemny plecak wykonany z wytrzymałego nylonu 600d. Posiada dwie główne komory i pięć kieszeni. Pierwsza przylegająca do pleców ma kształt umożliwiający zmieszczenie w niej karabinu przy czym jej objętość może być regulowana - dopasuje się zarówno do mp5 jak i do karabinu snajperskiego o długości 120cm. Zapinana na rzep. Objętość drugiej komory pozwala spokojnie na spakowanie się "na dzień na poligonie". Przednia część tej komory pokryta jest taśmami molle tak aby w razie potrzeby można było podpiąć dodatkowe ładownice dopasowując plecak do własnych potrzeb.
Po bokach plecaka umieszczono cztery kieszenie. Dwie większe, zamykane, posiadające regulację objętości i pokryte taśmami molle są przyszyte wyżej, natomiast dwie mniejsze, otwarte umieszczono niżej. Na górze plecaka znalazła się kolejna obszerna kieszeń mogąca pełnić rolę organizera lub miejsca na apteczkę, zasuwana na suwak. Ukryto w niej praktyczną raczkę do przenoszenia plecaka. Jeśli jest niewykorzystywana, może być ukryta wewnątrz kieszeni. System nośny jest przyjazny dla użytkownika, łatwo go dopasować za pomocą regulatorów. Trzy poduszki - dwie barkowe i jedna lędźwiowa, pokryte siatką dystansową sprawiają, ze miedzy plecami a plecakiem jest przepływ powietrza, przez co plecy nie pocą się nadmiernie. Szelki o anatomicznym kształcie posiadają D- ringi i pionową taśmę do której można przypiąć dodatkowe wyposażenie. Pas nośny jest szeroki i wygodny, dodatkowo pokryty taśmami molle. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie ponieważ po podpięciu np. pojemnika na manierkę możemy korzystać z niego w trakcie marszu( oczywiście jeśli nie jesteśmy wyposażeni w system hydratacyjny ;)) Podsumowując jest to duży i wygodny plecak dla miłośników weekendowego strzelania. Dzięki swym gabarytom spokojnie zmieścimy w niego cały potrzebny na poligon sprzęt, włączając w to również broń.

Wysokość 92cm (po rozłożeniu 120cm)
Szerokość 33cm
Głębokość 15cm

Szczegóły