Wiatrówka pistolet Smith&Wesson M&P40 TS BB FDE 4,46mm

00008000

Nowy produkt

Gazowa wiatrówka Smith&Wesson M&P 40 TS FDE wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego natomiast zamek z metalu. Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka.

Więcej szczegółów

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 200 PLN

699 PLN brutto

Opis

Kaliber4.5

Więcej informacji

Gazowa wiatrówka Smith&Wesson M&P 40 TS FDE wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego natomiast zamek z metalu. Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka. Umieszczona w magazynku kapsuła wkręcana jest za pomocą solidnej śruby imbusowej (klucz w zestawie). Jedna kapsuła pozwala oddać do 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

Chwyt pistoletowy oraz zatrzask magazynka posiadają antypoślizgowe teksturowanie, co w połączeniu z matową powierzchnią całego szkieletu ułatwia wygodne i pewne operowanie pistoletem.

Wiatrówka posiada dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy z czerwonym oznaczeniem, informującym o gotowości do strzału. Przyrządy celownicze posiadają białe oznaczenia w postaci kropek, ułatwiające szybkie zgrywanie muszki i szczerbiny na celu.

Szkielet posiada wyodrębnioną szynę akcesoryjną RIS 22 mm, pozwalającą mocować wybrane akcesoria strzeleckie, np. laserowy znacznik celu lub latarkę do strzelania przy słabym świetle.

Dodatkowo w zestawie z pistoletem znajdują się 2 wymienne okładziny rękojeści pozwalające dopasować wielkość chwytu do dłoni użytkownika

W magazynku mieści się 15 stalowych kulek BB 4,5 mm.

W zestawie znajduje się:
- wiatrówka,
- magazynek,
- klucz imbusowy,
- dwie dodatkowe okładziny rękojeści.

Dane techniczne
Model: M&P 40
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
Prędkość początkowa: 95 m/s
Pojemność magazynka: 15 szt
Blow back: jest
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Waga: 725 g
Długość: 192 mm
Kolor: czarny/FDE
Producent: Umarex/Smith&Wesson, Niemcy

Szczegóły