Nowy Podkład Miwo Praszka T.P.P.O. Czarny Zobacz większe

Podkład Miwo Praszka T.P.P.O. Czarny

Nowy produkt

T.P.P.O. (taktyczny podkład pasa operacyjnego) powstał według specyfikacji stworzonej przez jedną z jednostek specjalnych Wojska Polskiego. T.P.P.O. jest podkładem który ma na celu zwiększenie komfortu użytkowania oraz zwiększenie możliwości wykorzystania pasa operacyjnego. T.P.P.O. jest przeznaczony do współpracy z pasami operacyjnymi oraz pasami typu rescue-belt o szerokości około 50mm.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Koszt dostawy: 10 PLN

Darmowa dostawa od: 200 PLN

129 PLN brutto

Opis

Kolor Czarny

Więcej informacji

T.P.P.O. (taktyczny podkład pasa operacyjnego) powstał według specyfikacji stworzonej przez jedną z jednostek specjalnych Wojska Polskiego. T.P.P.O. jest podkładem który ma na celu zwiększenie komfortu użytkowania oraz zwiększenie możliwości wykorzystania pasa operacyjnego. T.P.P.O. jest przeznaczony do współpracy z pasami operacyjnymi oraz pasami typu rescue-belt o szerokości około 50mm. Dzięki swej budowie T.P.P.O. zwiększa komfort korzystania z pasa operacyjnego oraz umożliwia stabilny montaż elementów wyposażenia takich jak ładownice, kieszenie itp. za pomocą systemu przeplatanych taśm.
Wewnątrz T.P.P.O. nie ma taśmy rzepowej gdyż doświadczenia wskazują, że takie rozwiązanie stwarza więcej problemów niż korzyści. Problematyczne staje się przeciąganie pasa operacyjnego przez podkład. Natomiast dobrze dopasowany T.P.P.O. (nawet bez rzepu) nie ma możliwości przesuwania się na pasie.

T.P.P.O. jest dostępny w następujących rozmiarach:

S - 80 cm
M - 90 cm
L - 100 cm
XL - 110 cm

Szczegóły