Kurtka Texar MA-1 czarna

Ciepła, lekka i wygodna kurtka w znanym wszystkim fasonie pilotka MA-1. Solidna nylonowa warstwa wierzchnia oraz poliestrowa podszewka zapewniają komfort termiczny nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Nowy
0000316 L
Rozmiar: L
202,44 zł
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Ciepła, lekka i wygodna kurtka w znanym wszystkim fasonie pilotka MA-1. Solidna nylonowa warstwa wierzchnia oraz poliestrowa podszewka zapewniają komfort termiczny nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Kurtka ma aż pięć kieszeni. Dwie wewnętrzne, dwie zewnętrzne - rozmieszczone po bokach kurtki i zamykane na zatrzask, oraz jedną na lewym ramieniu, w której można schować długopisy, klucze lub inne drobiazgi.

Kurtkę można nosić również odwróconą na wewnętrzną pomarańczową stronę. To charakterystyczne rozwiązanie wiąże się z pierwotnym przeznaczeniem kurtek MA-1 dla pilotów USAF. Na wypadek awarii lub zestrzelenia mieli oni większe szanse na uratowanie przez służby poszukiwawcze. W dzisiejszych czasach to pomysłowe rozwiązanie może się sprawdzić choćby podczas poruszania się poboczem nieoświetlonej drogi poza obszarem zabudowanym.

Utrzymanie komfortowej temperatury zapewniają ściągacze wszyte na rękawach oraz na wysokości bioder. Specjalna listwa pod zamkiem uniemożliwia przedostawanie się wilgoci.

-zapinana na zamek błyskawiczny z osłoną antywiatrową,
-dwie zewnętrzne kieszenie z patkami zamykane na napy,
-dwie wewnętrzne kieszenie zamykane na napy,
-zasuwana kieszeń na lewym rękawie,
-ściągacze w kołnierzu na mankietach i w pasie,
-możliwość odwrócenia kurtki na lewą, pomarańczową stronę,

Kurtka Texar MA-1

0000316 L
Nowy

16 innych produktów w tej samej kategorii: