Wyprzedaż! Wiatrówka łamana AirMaster 125 TG 4,5 mm Zobacz większe

Wiatrówka łamana AirMaster 125 TG 4,5 mm

00000387

Nowy produkt

Wiatrówka karabinek AirMaster 125 TG to karabinek o nowoczesnej stylistyce, z klasycznie łamaną lufą, ergonomicznym, polimerowym łożem z regulowaną baką policzkową.W karabinku zastosowaną gwintowaną lufę o długości 440 mm. Na zakończeniu lufy zewnętrznej zamontowano polimerowy kompensator, który ułatwia i poprawia komfort naciągania sprężyny.

Więcej szczegółów

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 200 PLN

450 PLN brutto

-139 PLN

589 PLN brutto

Więcej informacji

Wiatrówka karabinek AirMaster 125 TG to karabinek o nowoczesnej stylistyce, z klasycznie łamaną lufą, ergonomicznym, polimerowym łożem z regulowaną baką policzkową.

Kolba typu thumbhole umożliwia pewniejsze objęcie chwytu (przełożenie kciuka), co wpływa na lepszą stabilizację i w efekcie celność karabinka. Symetryczna bryła kolby to uniwersalne rozwiązanie zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych.

AirMaster 125 TG został wyposażony w dwustopniowy system spustowy. W karabinku zastosowaną gwintowaną lufę o długości 440 mm. Na zakończeniu lufy zewnętrznej zamontowano polimerowy kompensator, który ułatwia i poprawia komfort naciągania sprężyny. Takie rozwiązanie jest szczególnie zauważalne i przydatne przy dłuższym strzelaniu.

AirMaster 125 TG jest wyposażony w regulowane przyrządy celownicze typu Tru-Glo. Mechaniczne przyrządy celownicze można zastąpić lunetą celowniczą, montowaną na zintegrowanej szynie 11 mm.

Dane techniczne:

  • kaliber: 4,5 mm
  • prędkość początkowa: 240 m/s
  • rodzaj kolby: polimerowa
  • waga: 3020 g
  • długość lufy: 440 mm
  • długość całkowita: 1160 mm

Szczegóły