Kategorie

Producenci


Serwis Przelewy24 jest jednym z wielu serwisów internetowych poznańskiej Grupy DialCom24, w ramach której PayPro SA - Agent Rozliczeniowy - prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych wraz z DialCom24 Sp. z o.o - Agentem Płatniczym - pod numerem IP24/2014 (dostępnym na https://erup.knf.gov.pl/View/). Działalność PayPro SA jako Krajowej Instytucji Płatniczej podlega nadzorowi Urzędowi Komisji Nadzoru Finansowego.


PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl


Płatność przelewem
Istnieje możliwość opłacenia zamówienia poprzez wykonanie przelewu bankowego. Zamówienie realizowane jest jak tylko zostanie zaksięgowana wpłata kupującego na naszym koncie. Poniżej dane do przelewu:

BreBank
numer konta bankowego: 77 1140 2004 0000 3102 7290 1444 

Płatność przy odbiorze
Honorujemy również tradycyjną metodę płatności przy odbiorze zamówienia. W momencie wyboru tej opcji do kosztów przesyłki doliczone zostanie 5 zł.


Śledź nas na Facebooku