PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl

PayByNet to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. PayByNet to uznany przez Narodowy Bank Polski system autoryzacji i rozliczeń.


Płatność przelewem
Istnieje możliwość opłacenia zamówienia poprzez wykonanie przelewu bankowego. Zamówienie realizowane jest jak tylko zostanie zaksięgowana wpłata kupującego na naszym koncie. Poniżej dane do przelewu:

BreBank
numer konta bankowego: 77 1140 2004 0000 3102 7290 1444 

Płatność przy odbiorze
Honorujemy również tradycyjną metodę płatności przy odbiorze zamówienia. W momencie wyboru tej opcji do kosztów przesyłki doliczone zostanie 5 zł.