Kategorie

Producenci

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem UPS. Czas realizacji wysyłki w przypadku towaru na zamówienie może się wydłużyć o czym zamawiający zostanie poinformowany drogą mailową bądź telefoniczną.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Koszt wysyłki zamówienia o wartości poniżej 200 złotych wynosi 10 zł. Powyżej wartości 200 złotych paczkę wysyłamy za darmo. Przy opcji " płatności przy odbiorze" doliczony zostanie koszt 5 zł bez względu na wartość zamówienia.


Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia.
    (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

WAŻNE!
Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź Kurierem w zależności od regionu. Koszta wysyłki towaru poza granice Polski mogą się różnić i w takim wypadku kupujący przed złożeniem zamówienia proszony jest o kontakt z obsługą sklepu celem wyliczenia kosztów wysyłki.


Śledź nas na Facebooku