Kategorie

Producenci

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem UPS. Czas realizacji wysyłki w przypadku towaru na zamówienie może się wydłużyć o czym zamawiający zostanie poinformowany drogą mailową bądź telefoniczną.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Koszt wysyłki zamówienia o wartości poniżej 150 złotych wynosi 10 zł. Powyżej wartości 150 złotych paczkę wysyłamy za darmo. Przy opcji " płatności przy odbiorze" doliczony zostanie koszt 5 zł bez względu na wartość zamówienia.

Jedynym wyjątkiem od reguły wysyłki za darmo jest zakup skrzyń Plano. Ze względu na jej duży gabaryt do ceny doliczany jest koszt 30 zł.


Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia.
    (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

WAŻNE!
Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź Kurierem w zależności od regionu. Koszta wysyłki towaru poza granice Polski mogą się różnić i w takim wypadku kupujący przed złożeniem zamówienia proszony jest o kontakt z obsługą sklepu celem wyliczenia kosztów wysyłki.


Śledź nas na Facebooku