Filtr produktów

Włączone filtry:
    Dostępność

    Preparaty i akcesoria - trekkingowe, sportowe, wojskowe, turystyczne - outdoor i survival Jest 25 produktów.

    Militarny sklep internetowy SpecGear oferuje specjalistyczne akcesoria i preparaty do pielęgnacji butów wojskowych i trekkingowych. Znajdziesz u nas preparat do butów w postaci olejku oraz impregnat w sprayu. Do czarnych butów taktycznych i wyjściowych oferujemy czarny lub bezbarwny krem z zestawem do czyszczenia. Znajdziesz też u nas akcesoria do butów, takie jak mocne sznurowadła do butów wojskowych i trekkingowych w kilku wariantach długości i kolorów. Oferujemy też antypoślizgowe nakładki na buty, prawidła oraz łyżki do butów. Nasze preparaty i akcesoria do butów pozwalają przedłużyć żywotność obuwia oraz przywrócić jego piękny wygląd. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealne produkty do pielęgnacji butów.

    na stronę
    Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
      Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

      Preparaty – skuteczna pielęgnacja i dezynfekcja obuwia

      W SpecGear oferujemy szeroki wybór środków do pielęgnacji obuwia skórzanego. Znajdziesz u nas preparat do butów w postaci sprayu, olejku lub kremu, który przedłuży żywotność Twoich butów i nada im świeży wygląd. Czarny lub bezbarwny krem do wyrobów skórzanych z naszej oferty poprawia elastyczność każdego rodzaju skóry. Nadaje się też doskonale do pielęgnacji butów z membraną GORE-TEX. Oferujemy też tłuszcz do obuwia oraz impregnaty sprzedawane pojedynczo lub w zestawach. Dostaniesz u nas impregnaty do skóry Nikwax, które zregenerują skórę buta i przywrócą mu piękny wygląd.

      Akcesoria do butów

      W sklepie militarnym SpecGear znajdziesz także całą gamę akcesoriów do butów. Oferujemy mocne sznurowadła o długościach 130 lub 180 cm do wysokich lub niższych butów wojskowych. Sprawdzą się także doskonale jako sznurowadła do butów trekkingowych i turystycznych. Dostępne są w kolorach piaskowym, czarnym i zielonym. Znajdziesz u nas również prawidła, które pomogą zachować idealny kształt Twoich butów na dłużej. Oferujemy też raki, czyli specjalne nakładki antypoślizgowe, które dopasujesz do każdego rodzaju buta. Dostępne są w wielu rozmiarach i zwiększają bezpieczeństwo poruszania się po oblodzonym i śliskim terenie.

      Sprawdź, jakie preparaty i akcesoria do butów pomogą Ci w ich pielęgnacji. Przedłuż żywotność swoich butów, stosując impregnat w sprayu, olejku lub kremie i zwiększ swoje bezpieczeństwo wybierając mocne sznurowadła, niezawodne antypoślizgowe nakładki na buty.

      Śledź nas na Facebooku