Filtr produktów

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Siatki osobiste - maskujące, wojskowe, taktyczne, moro, myśliwskie - outdoor i survival Jest 8 produktów.

  Militarne siatki osobiste w naszej ofercie to wielofunkcyjne szale wykonane z elastycznej siatki. Szalik wojskowy z siatki może pełnić rolę kamuflażową lub ochronną w przypadku chłodu lub wśród owadów. Wojskowe siatki maskujące zapewniają świetny, lekki kamuflaż 3D żołnierzom i myśliwym. Są antystatyczne, dzięki czemu stanowią komfortowe okrycie twarzy i ciała. Przewiewna siatka schnie ultraszybko, co znacznie zwiększa komfort jej użytkowania w zmiennych warunkach pogodowych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz lekką siatkę osobistą, która będzie Ci mogła towarzyszyć w każdej sytuacji.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
   Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

   Siatka maskująca wojskowa

   Militarne siatki maskujące w ofercie SpecGear to wysoce użyteczne akcesoria wojskowe do kamuflażu. Siatka maskująca pozwala w moment zamaskować twarz bez ograniczania widoczności. Jej kształt i wymiary pozwalają też zakamuflować karabin lub podręczny sprzęt wojskowy. Siatka wojskowa maskująca stanowi nieodłączne wyposażenie strzelca jako wielofunkcyjna siatka snajperska. Gdy kamuflaż jest niepotrzebny, pełni rolę lekkiego szalika wojskowego.

   Siatka maskująca – doskonała siatka myśliwska

   Siatka maskująca to także częsty element wyposażenia myśliwego i wędkarza. Pozwala szybko wpasować się w krajobraz leśny. Dzięki niej możesz niezauważony podejść do zwierzyny bliżej i nie stracić z niej oka. Maskująca siatka na głowę przydaje się też wędkarzom. Możesz ochronić nią twarz i szyję przed komarami i nadal czuć się w niej swobodnie. W efekcie zyskujesz długie godziny komfortowego łowienia bez potrzeby stosowania chemicznych środków odstraszających owady.

   Outdoorowy szal wielofunkcyjny w stylu militarnym

   Outdoorowe siatki maskujące w postaci szalików sprawdzą się podczas wypraw w trudne rejony tropikalne. Są lekkie i schną w moment, przez co stanowią idealne wyposażenie w gorącym wilgotnym klimacie. Szal z siatki maskującej skutecznie chroni przed wieczornym chłodem, a w razie potrzeby zapewnia kamuflaż. Turystyczne siatki maskujące sprawdzą się też jako ochrona przed owadami podczas noclegu pod gołym niebem lub przeprawy przez wilgotny las.

   Taktyczne siatki maskujące we wszystkich kolorach kamuflażowych

   W militarnym sklepie internetowym SpecGear znajdziesz taktyczne siatki maskujące w wielu praktycznych kolorach. Siatka moro, oliwkowa czy beżowa doskonale nadaje się jako szybki kamuflaż leśny, pustynny czy górski. Siatka czarna pozwoli Ci łatwiej wpasować się w krajobraz nocny. Biała siatka maskująca może zaś stanowić lekki kamuflaż zimowy. Szeroka paleta barw pozwala dopasować siatki do różnych celów i kolorów munduru lub stroju.

   Wybierz survivalowe siatki wojskowe od najlepszego producenta. Zamów swój szal z siatki maskującej w naszym militarnym sklepie internetowym. Zapewnij sobie natychmiastowy kamuflaż oraz ochronę przed chłodem i komarami w jednym produkcie.

   Śledź nas na Facebooku