Czapki zimowe - wojskowe, termoaktywne, moro, taktyczne, turystyczne - outdoor i survival Jest 26 produktów.

Czapki zimowe wojskowe w ofercie SpecGear to niezawodne nakrycia głowy na chłodne i bardzo zimne dni. To czapki uwielbiane przez pracowników służb mundurowych, myśliwych, wędkarzy i sportowców. Wybierają je także miłośnicy sportów outdoorowych i survivalu. Zimowa czapka wojskowa stanowi najskuteczniejszą ochronę przed silnym zimnem i opadami. Oferujemy wełniane i polarowe czapki zimowe w stylu militarnym w wielu kolorach, wszystkich rozmiarach i kilku wzorach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz czapki wojskowe na zimę, które zapewnią Ci najlepszą ochronę przed zimnem i wilgocią.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

  Zimowa czapka wojskowa – doskonała ochrona przed zimnem i wilgocią

  Zimowe czapki militarne z naszej oferty stanowią najlepszą ochronę przed wychłodzeniem. Doskonale chronią głowę, przez którą ucieka z naszego organizmu najwięcej ciepła. Dwuwarstwowa wojskowa czapka wełniana z wełny z merynosów ma silne właściwości termoizolacyjne.

  Militarna czapka z polaru również zapewnia najwyższą ochronę przed zimnem. Ponadto czapka dokerka z polaru pozostaje sucha w dotyku nawet po wchłonięciu dużej ilości deszczu. Przepuszcza też parę wodną, dzięki czemu nasze zimowe czapki z polaru doskonale odprowadzają pot. Możesz więc skutecznie chronić się przed zimnem nawet w warunkach wilgotnych i podczas uprawiania aktywności fizycznej.

  Wojskowa czapka zimowa

  Wojskowa czapka zimowa to niezbędny element ubioru każdego żołnierza. Możesz ją nosić pod hełmem lub jako samodzielne nakrycie głowy. Każda wojskowa czapka na zimę z naszej oferty sprawdzi się podczas codziennych zadań na dworze, na poligonie czy na misji. Jest absolutnie niezbędna podczas misji w rejonach wysokogórskich na Bliskim Wschodzie. Zapobiega wyziębieniu w zdradliwym środowisku, dla którego charakterystyczne są duże dobowe amplitudy temperatur. Nasze produkty to także doskonałe czapki zimowe dla młodzieży z klas mundurowych.

  Wojskowa czapka zimowa czarna, moro czy pustynna – znajdź idealny kolor

  Szeroki wybór kolorów umożliwia dopasowanie czapki do różnych celów i warunków terenu. Zimowa czapka wojskowa w postaci tak zwanej czapki moro lub czapki w kolorze piaskowym sprawdzi się jako element kamuflażu leśnego czy pustynnego. Czapka dokerka czarna nadaje się zaś na operacje w bezśnieżne noce lub na co dzień pod hełm. Dostępność w wielu kolorach pozwala też cywilom dobrać odpowiednią czapkę do swojego stylu.

  Najlepsza zimowa czapka outdoorowa, turystyczna i trekkingowa

  Militarne czapki zimowe z naszej oferty to także wymarzone nakrycia głowy do wszelkich zadań outdoorowych. Trekkingowe czapki zimowe w wojskowym stylu nadają się na wypady w góry. Znajdziesz też u nas doskonałe turystyczne czapki zimowe na piesze wycieczki i biwaki. Rewelacyjnie sprawdzają się też podczas chłodniejszych nocy z wędką. Wojskowa czapka z naszej oferty spełni swoje zadanie również jako sportowa czapka do biegania zimą.

  Wybierz najlepsze militarne, outdoorowe lub turystyczne czapki zimowe na lekkie chłody i największe mrozy. Nasz sklep militarny oferuje zimowe czapki renomowanych producentów, takich jak Helikon-Tex, Vortex i Magnum. Znajdź swój model i zamów czapkę, która zapewni Ci maksymalny komfort i ciepło.

  Śledź nas na Facebooku