Czapki z daszkiem - wojskowe, taktyczne, turystyczne, trekkingowe, moro - outdoor i survival Jest 79 produktów.

Militarne czapki z daszkiem SpecGear to wyjątkowo męskie, komfortowe nakrycia głowy. Wojskowa czapka z daszkiem to must-have żołnierza, a także fanów militariów i klimatów outdoorowych. Są idealne na upalne popołudnia w koszarach, na poligonie czy na misji. Wojskowa czapka z daszkiem to także doskonałe nakrycie głowy na wyprawy survivalowe czy biwaki. Sprawdź nasze outdoorowe czapki militarne i turystyczne czapki z daszkiem i wybierz swoje idealne nakrycie głowy.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów

  Czapki z daszkiem militarne - wszystkie rodzaje czapek z daszkiem od najlepszych producentów

  W naszej ofercie znajdziesz osławione czapki Helikon-Tex oraz czapki z daszkiem wojskowe innych renomowanych firm. Helikon-Tex, Fostex, Vortex, Condor, Direct Action – to tylko niektórzy producenci, z którymi współpracujemy. Oferujemy wojskowe czapki baseballówki, militarne czapki patrolowe, czapki taktyczne i polowe.

  Wojskowa czapka z daszkiem – jakość i komfort dla wymagających

  Wojskowe czapki z daszkiem są idealne dla wszystkich, którzy wymagają najwyższej jakości nakryć głowy. To czapki do zadań specjalnych, wykonane z nierwących się, szybkoschnących, oddychających materiałów. Dzięki specjalnym tkaninom oraz wywietrznikom czapki te pozwalają skórze głowy oddychać. Maksimum przewiewu zapewni Ci wojskowa czapka z daszkiem z siatką.

  Sztywny daszek skutecznie chroni przed deszczem i słońcem. Rzepy na emblematy pozwalają zaś spersonalizować czapkę, a regulacja obwodu – maksymalnie dopasować ją do Twojej głowy.

  Outdoorowe, trekkingowe i turystyczne czapki z daszkiem

  Oferujemy sportowe czapki z daszkiem w stylu militarnym, które nadają się do wielu specjalistycznych zastosowań. To świetne turystyczne i outdoorowe czapki baseballówki, idealne na biwak. To także znakomite trekkingowe czapki z daszkiem na wyprawy z góry, nad rzekę czy do lasu. Nasze letnie czapki wojskowe sprawdzają się również w mieście. Są chętnie wybierane zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety kochające survivalowe przygody.

  Militarne czapki z daszkiem - stwórz swój styl

  W naszej ofercie znajdziesz wojskowe czapki z daszkiem, które pozwolą Ci podkreślić Twój styl. Kamuflażowe nakrycia głowy, jakimi są tak zwane czapki moro oraz czapki ciemnozielone lub w kolorze pustynnym wyrażą Twoje zainteresowanie tematyką militarną. Czarna czapka z daszkiem będzie Twoim ulubionym uniwersalnym dodatkiem do miejskich i sportowych ubiorów. Sportowa czapka z daszkiem w stylu wojskowym świetnie pasować będzie do dżinsów, dresów czy spodni turystycznych.

  Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealne wojskowe czapki baseballowe lub patrolowe. Stwórz swój styl i poczuj maksimum komfortu, jaki dają unikalne wojskowe czapki z daszkiem w naszym militarnym sklepie internetowym.

  Śledź nas na Facebooku