Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Naszywka 4TAC Jedi - wersja czerwona, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Major League Zombie Killer, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 101 INC Who dares wins, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Good Fairy, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Double Tap, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Krzyżowiec - wersja czarna, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 101 INC Punisher Sight - wersja różowa (series for ladies), wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 101 INC Viking Shield - wersja brązowa, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 101 INC MEDIC - wersja desert, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 101 Paramedic - wersja olive, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 101 Paramedic - wersja coyote, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Jedi - wersja czarna, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Fireball, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Major League Doorkicker - wersja kolorowa, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Devil Face Military Moron, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Zombie czaszka, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC No Pen - medyczna naszywka informująca o uczuleniu na penicylinę, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Beer Drinking Infidel - wersja Olive, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Haterade, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Keep Calm and Reload - wersja olive, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Peace Through Superior Firepower - wersja pomarańczowa, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Naszywka 4TAC Beard the f*ck up! - wersja Olive, wykonana z elastycznego PCV w trójwymiarowej technologii, z rzepem na spodniej części.
Emblemat PVC z grafiką w tematyce związanej z Helikon-Tex®. Umieszczony od spodu rzep ostry pozwala na doczepienie emblematu na odzieży, plecakach, torbach itd.
Emblemat PVC z grafiką w zabawny sposób nawiązującą do tematyki strzelectwa. Umieszczony od spodu rzep ostry pozwala na doczepienie emblematu na odzieży, plecakach, torbach itd.