Stałe ostrze

Producenci

Polecamy!
Nóż Schrade Partially Serrated Drop Point Fixed Blade SCHF31S Zobacz większe

Nóż Schrade Partially Serrated Drop Point Fixed Blade SCHF31S

00007577

Nowy produkt

Mocny, solidnie wykonany nóż surwiwalowy SCHF31S wyprodukowany przez firmę Schrade. Częściowo ząbkowane ostrze typu Drop Point o konstrukcji full tang i grubości 3,8 mm wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 8Cr13MoV. Głownia pokryta została chroniącą przed korozją i odblaskami szarą powłoką.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Koszt dostawy: 10 zł

Darmowa dostawa od: 200 zł

135 zł

 • Mocny, solidnie wykonany nóż surwiwalowy SCHF31S wyprodukowany przez firmę Schrade. Częściowo ząbkowane ostrze typu Drop Point o konstrukcji full tang i grubości 3,8 mm wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 8Cr13MoV. Głownia pokryta została chroniącą przed korozją i odblaskami szarą powłoką.

  Przed zsunięciem dłoni na ostrze chronią odpowiednio wyprofilowany kształt dolnej części chwytu oraz karbowania w jego górnej i dolnej części.

  Rękojeść o ergonomicznym kształcie z wyprofilowaniami na palce i antypoślizgowej fakturze wykonana została z wytrzymałego kauczuku termoplastycznego TPE. Na końcu chwytu znajduje się dużych rozmiarów otwór na smycz.

  W komplecie znajduje się sztywna, wykonana z nylonu z domieszką włókna szklanego pochewka z montażem do pasa o maksymalnej szerokości 5 cm.

  Stal: 8Cr13MoV High Carbon Stainless Steel
  Długość całkowita: 249 mm
  Długość ostrza: 133 mm
  Grubość ostrza: 3,8 mm
  Typ ostrza: Drop Point
  Rękojeść: TPE
  Waga: 208g

Szczegóły