Stałe ostrze

Producenci

Polecamy!
Nóż Schrade Full Tang Fixed Blade SCHF61 Zobacz większe

Nóż Schrade Full Tang Fixed Blade SCHF61

00007574

Nowy produkt

Poręczny nóż surwiwalowy SCHF10, wyprodukowany przez firmę Schrade. Grube na 3,8 mm ostrze o kształcie Drop Point i konstrukcji full tang wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 8Cr13Mov, w jego górnej części znajduje się wytłoczone logo producenta. Dla zabezpieczenia przed odblaskami i korozją oraz ułatwienia czyszczenia głownię pokryto warstwą tytanu.

Więcej szczegółów

Koszt dostawy: 10 zł

Darmowa dostawa od: 200 zł

169 zł

 • Poręczny nóż surwiwalowy SCHF10, wyprodukowany przez firmę Schrade. Grube na 3,8 mm ostrze o kształcie Drop Point i konstrukcji full tang wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 8Cr13Mov, w jego górnej części znajduje się wytłoczone logo producenta. Dla zabezpieczenia przed odblaskami i korozją oraz ułatwienia czyszczenia głownię pokryto warstwą tytanu.

  Przed zsunięciem dłoni na ostrze chronią jelcowaty kształt dolnej części chwytu oraz karbowana powierzchnia pod kciuk na chwycie.

  Rękojeść o ergonomicznym kształcie i antypoślizgowej fakturze wykonana została z wytrzymałej Micarty. Na jej końcu znajduje się otwór na smycz.

  Wraz z nożem otrzymujemy mocowaną do pasa, funkcjonalną pochewkę z wewnętrznym wkładem z tworzywa. Na froncie posiada dodatkowo naszytą niewielkich rozmiarów kieszeń na drobne akcesoria lub mniejszy nóż składany.

  Stal: 8Cr13MoV High Carbon Stainless Steel
  Długość całkowita: 221 mm
  Długość ostrza: 105 mm
  Grubość ostrza: 3,8 mm
  Typ ostrza: Drop Point
  Rękojeść: Micarta
  Waga: 199 g


Szczegóły