Stałe ostrze

Producenci

Polecamy!
Nóż Schrade Full Tang Fixed Blade SCHF59 Zobacz większe

Nóż Schrade Full Tang Fixed Blade SCHF59

00007573

Nowy produkt

Mocny i solidnie wykonany nóż surwiwalowy SCHF59 wyprodukowany przez firmę Schrade. Ostrze o konstrukcji full tang i grubości 3,6 mm wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 65Mn. Głownia pokryta została chroniącą przed korozją i odblaskami oraz ułatwiającą czyszczenie powłoką koloru grafitowego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Koszt dostawy: 10 zł

Darmowa dostawa od: 200 zł

169 zł

 • Mocny i solidnie wykonany nóż surwiwalowy SCHF59 wyprodukowany przez firmę Schrade. Ostrze o konstrukcji full tang i grubości 3,6 mm wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej 65Mn. Głownia pokryta została chroniącą przed korozją i odblaskami oraz ułatwiającą czyszczenie powłoką koloru grafitowego.

  Przed zsunięciem dłoni na ostrze chronią odpowiednio wyprofilowany kształt dolnej części chwytu oraz karbowana powierzchnia pod kciuk w górnej części.

  Rękojeść o ergonomicznym kształcie i antypoślizgowej fakturze wykonana została z wytrzymałego kompozytu G-10 w kolorze czarnym. Na jej końcu znajduje się otwór na smycz.

  Wraz z nożem otrzymujemy funkcjonalną pochewkę z termicznie formowanego kompozytu z multipozycyjnym mocowaniem do pasa o maksymalnej szerokości 8 cm.

  Do pochewki zamocowany jest uchwyt na dołączone do zestawu krzesiwo ze stalową, grubą blaszką. W razie konieczności istnieje możliwość demontażu uchwytu.

  Stal: 65Mn High Carbon Steel
  Długość całkowita: 213 mm
  Długość ostrza: 97 mm
  Grubość ostrza: 3,6 mm
  Typ ostrza: Drop Point
  Rękojeść: G-10
  Waga: 173 g


Szczegóły