Pistolety CO2

Producenci

Polecamy!
Nowy Wiatrówka pistolet Smith&Wesson M&P40 TS BB FDE 4,46mm Zobacz większe

Wiatrówka pistolet Smith&Wesson M&P40 TS BB FDE 4,46mm

00008000

Nowy produkt

Gazowa wiatrówka Smith&Wesson M&P 40 TS FDE wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego natomiast zamek z metalu. Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka.

Więcej szczegółów

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 200 zł

699 zł

 • Gazowa wiatrówka Smith&Wesson M&P 40 TS FDE wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego natomiast zamek z metalu. Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka. Umieszczona w magazynku kapsuła wkręcana jest za pomocą solidnej śruby imbusowej (klucz w zestawie). Jedna kapsuła pozwala oddać do 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

  Chwyt pistoletowy oraz zatrzask magazynka posiadają antypoślizgowe teksturowanie, co w połączeniu z matową powierzchnią całego szkieletu ułatwia wygodne i pewne operowanie pistoletem.

  Wiatrówka posiada dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy z czerwonym oznaczeniem, informującym o gotowości do strzału. Przyrządy celownicze posiadają białe oznaczenia w postaci kropek, ułatwiające szybkie zgrywanie muszki i szczerbiny na celu.

  Szkielet posiada wyodrębnioną szynę akcesoryjną RIS 22 mm, pozwalającą mocować wybrane akcesoria strzeleckie, np. laserowy znacznik celu lub latarkę do strzelania przy słabym świetle.

  Dodatkowo w zestawie z pistoletem znajdują się 2 wymienne okładziny rękojeści pozwalające dopasować wielkość chwytu do dłoni użytkownika

  W magazynku mieści się 15 stalowych kulek BB 4,5 mm.

  W zestawie znajduje się:
  - wiatrówka,
  - magazynek,
  - klucz imbusowy,
  - dwie dodatkowe okładziny rękojeści.

  Dane techniczne
  Model: M&P 40
  Kaliber: 4,5 mm (.177)
  Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
  Prędkość początkowa: 95 m/s
  Pojemność magazynka: 15 szt
  Blow back: jest
  Materiał: metal i tworzywo sztuczne
  Waga: 725 g
  Długość: 192 mm
  Kolor: czarny/FDE
  Producent: Umarex/Smith&Wesson, Niemcy

Szczegóły