Lornetki

Producenci

Polecamy!
Lornetka Delta Optical Sailor 8x42 Zobacz większe

Lornetka Delta Optical Sailor 8x42

00007583

Nowy produkt

Lornetka o parametrach 8x42, która posiada te same cechy, z których znane są poprzednie modele. Jej wodoodporna, pokryta jaskrawo-żółtą gumą obudowa jest wypełniona suchym azotem, co przeciwdziała parowaniu od wewnątrz. Guma gwarantuje pewny chwyt, a jej kolor jest znakomicie widoczny w każdych warunkach.

Więcej szczegółów

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 200 zł

399 zł

 • Lornetka o parametrach 8x42, która posiada te same cechy, z których znane są poprzednie modele. Jej wodoodporna, pokryta jaskrawo-żółtą gumą obudowa jest wypełniona suchym azotem, co przeciwdziała parowaniu od wewnątrz. Guma gwarantuje pewny chwyt, a jej kolor jest znakomicie widoczny w każdych warunkach.

  Duże i jasne pryzmaty ze szkła BaK-4 i soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi dbają o wysoką jakość obrazu. Zarówno średnica, jak i powiększenie modelu Sailor 8x42 stawiają ją w gronie najbardziej uniwersalnych lornetek, które dają optymalną kombinację powiększenia, jasności obrazu przy niewielkich gabarytach. Lornetka wyposażona jest w wygodne, centralne pokrętło ustawiania ostrości i regulację dioptryczną na prawym okularze, a także w gniazdo statywowe, i co najważniejsze, w odkręcane muszle oczne twist-up.

  Powłoki:         MC
  Średnica obiektywu:     42 mm
  Powiększenie:         8
  Kątowe pole widzenia:     7 °
  Źrenica wyjściowa:     5.3 mm
  Liniowe pole widzenia na 1000 m: 123
  Transmisja:         NULL
  Typ lornetki:         porro prism
  Rozstaw źrenic:     56-70 mm
  Wypełnienie azotem:     1
  Gwarancja:         24 miesiące

Szczegóły