Karabinki sprężynowe

Producenci

Polecamy!
Obniżka! Wiatrówka łamana AirMaster 125 TG 4,5 mm Zobacz większe

Wiatrówka łamana AirMaster 125 TG 4,5 mm

00000387

Nowy produkt

Wiatrówka karabinek AirMaster 125 TG to karabinek o nowoczesnej stylistyce, z klasycznie łamaną lufą, ergonomicznym, polimerowym łożem z regulowaną baką policzkową.W karabinku zastosowaną gwintowaną lufę o długości 440 mm. Na zakończeniu lufy zewnętrznej zamontowano polimerowy kompensator, który ułatwia i poprawia komfort naciągania sprężyny.

Więcej szczegółów

Ten produkt dostarczamy za darmo

Darmowa dostawa od: 200 zł

450 zł

-139 zł

589 zł brutto

 • Wiatrówka karabinek AirMaster 125 TG to karabinek o nowoczesnej stylistyce, z klasycznie łamaną lufą, ergonomicznym, polimerowym łożem z regulowaną baką policzkową.

  Kolba typu thumbhole umożliwia pewniejsze objęcie chwytu (przełożenie kciuka), co wpływa na lepszą stabilizację i w efekcie celność karabinka. Symetryczna bryła kolby to uniwersalne rozwiązanie zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych.

  AirMaster 125 TG został wyposażony w dwustopniowy system spustowy. W karabinku zastosowaną gwintowaną lufę o długości 440 mm. Na zakończeniu lufy zewnętrznej zamontowano polimerowy kompensator, który ułatwia i poprawia komfort naciągania sprężyny. Takie rozwiązanie jest szczególnie zauważalne i przydatne przy dłuższym strzelaniu.

  AirMaster 125 TG jest wyposażony w regulowane przyrządy celownicze typu Tru-Glo. Mechaniczne przyrządy celownicze można zastąpić lunetą celowniczą, montowaną na zintegrowanej szynie 11 mm.

  Dane techniczne:

  • kaliber: 4,5 mm
  • prędkość początkowa: 240 m/s
  • rodzaj kolby: polimerowa
  • waga: 3020 g
  • długość lufy: 440 mm
  • długość całkowita: 1160 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Szczegóły